ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH SZCZEGÓŁÓW?

Rozwiązania akustyczne wystawione na próbę

W Stark w Vejle uczeń Mathias Rasmussen ma swoje codzienne zajęcia.

W chwili pisania tego tekstu kończy edukację jako sprzedawca w branży budowlanej. W związku z tym stworzył ekscytujący projekt, o którym chcielibyśmy porozmawiać.

Mathias jest zafascynowany rozwojem, jaki przeszły rozwiązania akustyczne w ostatnich latach. Dlatego zdecydował się na wykonanie swojego projektu w oparciu o rozwiązania akustyczne.
Akustyka w domu to kategoria produktów, która szybko się rozwija. Beton drzewny można już znaleźć nie tylko w stodole, garażu czy stodole, ale z kolei pojawił się w prywatnych domach, gdzie panele akustyczne stanowią również zdrową konkurencję dla uwielbianych od dawna sufitów z betonu z drewna.

Jak pokazać dźwięk?
Celem projektu było sprawienie, aby rezultaty, które można osiągnąć, były namacalne, po prostu myśląc o rozwiązaniach akustycznych w jego konstrukcji. Innymi słowy, chce sprawić, by „brzmienie było lepsze” namacalne – i jak to zrobić? Mathias jest typem kreatywnym, który oczywiście miał w zanadrzu doskonały pomysł: zbudował trzy boksy, wszystkie z różnymi rozwiązaniami akustycznymi. Pudełka są wystarczająco duże, aby dorośli mogli w nich przebywać - i dzięki temu odczuć rezultaty na własnej uprawie.

(Psst: W tej chwili sprawa jest częścią wystawy Starka Vejle'a, więc masz możliwość wyjścia tam sam, jeśli chcesz)

  1. Pierwsza skrzynka została zbudowana bez żadnych rozwiązań akustycznych i stanowi przykład zwykłej konstrukcji, w której nie przewiduje się żadnych rozwiązań akustycznych. Tutaj klienci doświadczają, że akustyka małego pomieszczenia jest słaba, a dźwięk jest „rozrzucany” w pomieszczeniu.
  2. Drugie pudełko zbudowane jest z paneli akustycznych FibroTech. Z własnego doświadczenia Mathiasa po pracy z tym produktem wynika, że przetwarzanie jest niewielkie, ale wynik jest dobry.
  3. Trzecie pudełko jest zbudowane z Barcode Wood Concrete firmy FibroTech. Innymi słowy, zastosowano tutaj wysokiej jakości materiały, które oferowane są w najniższej na rynku cenie metra kwadratowego. Do góry!

 

Dlaczego właśnie FibroTech?

Jego koncentracja na FibroTech wynika z jego doświadczeń z satysfakcją użytkownika końcowego. Generalnie zauważa, że klienci uwielbiają nasze panele akustyczne, a także często kupowane są płyty drewno-betonowe. Klienci wydają się zadowoleni z jakości, jaką otrzymują za tę cenę. Ponadto FibroTech posiada szeroką gamę produktów, co umożliwiło realizację projektu bez angażowania zbyt wielu różnych dostawców.

(Pssst: Pamiętaj, że możesz sam udać się do Stark Vejle i doświadczyć wspaniałego wyniku!)

Podsumowując, ten piękny i kreatywny projekt przyniósł dobre wyniki z naprawdę miłymi opiniami klientów. Mathias doświadcza wyraźnego szumu wokół produktów FibroTech, które, jak wiadomo, mogą być używane na wiele różnych sposobów. Nasi klienci wykorzystywali m.in. panele na powierzchnie mebli i stołów.

 

Teraz nie ma nic więcej do powiedzenia poza: Dziękuję za dotychczasową lekturę! Lubimy dzielić się z Wami historiami o słońcu i jak zawsze bardzo cenimy Wasze opinie!

 

Do Mateusza: Węgorz Powodzenia w egzaminach i w przyszłej karierze!
Naprawdę doceniamy, że zdecydowałeś się włączyć nasze produkty do tego wspaniałego projektu i w każdej chwili zaoferujemy Ci filiżankę kawy w FibroTech, jeśli będziesz w pobliżu.

TOP